Nasz adres: Andrzej Kuźmicz, ul. Zarzecze 14, 16-300 Augustów

Aby zarezerwować pokój lub domek, zadzwoń lub wyślij e-mail:
Telefon: +48 507 131 551
E-mail: kontakt@augustow-zarzecze.pl  lub  a.kuzmicz@o2.pl

Po przyjęciu rezerwacji będziemy prosić o wpłatę zadatku (zwykle 30% kosztu pobytu). Zadatek prosimy wpłacić w ciągu 7 dni od przyjęcia rezerwacji. Zadatek zwracamy, jeśli rezerwacja zostanie anulowana nie później, niż na trzy tygodnie przed terminem przyjazdu, lub jeśli po anulowaniu rezerwacji pokój lub domek zostanie na ten sam okres wynajęty innej osobie. WAŻNE: jeśli goście nie przyjadą w pierwszym dniu zarezerwowanego pobytu, nasz system automatycznie skasuje całą rezerwację o godz. 9 rano następnego dnia. Aby tego uniknąć, prosimy o wcześniejsze zawiadomienie o tym, że przyjazd nastąpi z opóźnieniem (najlepiej telefonicznie lub SMS).

Konto dla wpłat:
Bank Inteligo
, Nr konta: 50 1020 5558 1111 1274 9280 0071
Właściciel konta: Andrzej Kuźmicz

Po przyjeździe poprosimy o opłatę za cały okres pobytu. Niestety nie mamy możliwości przyjmowania kart płatniczych, ale bankomat jest niedaleko. Prosimy o przemyślane planowanie pobytu i rezerwację, ponieważ w razie skrócenia pobytu nie zwracamy opłaty za niewykorzystane noclegi. W sezonie pokoje i domki są w dniu przyjazdu dostępne w zasadzie od godz. 15, w dniu wyjazdu prosimy o ich opuszczenie przed godz. 12. Wcześniejsze przyjazdy, poźniejsze wyjazdy oraz przyjazdy i wyjazdy w porze nocnej prosimy uzgadniać telefonicznie.

Informujemy też, że obecnie w Augustowie obowiązuje wczasowiczów opłata klimatyczna. Po przyjeździe można ją wnieść osobiście w Informacji Turystycznej, Rynek Zygmunta Augusta 19, lub za naszym pośrednictwem. Opłata wynosi: dla dzieci do lat 7 1,00 zł za każdą dobę, dla dzieci starszych i dorosłych 4,20 zł za każdą dobę.

Zasady, o przestrzeganie których prosimy podczas pobytu u nas - kliknij i przeczytaj!

Jak przetwarzamy dane osobowe naszych gości: kliknij i przeczytaj!