Nasz adres: Andrzej Kuźmicz, ul. Zarzecze 14, 16-300 Augustów

Aby zarezerwować pokój lub domek, zadzwoń lub wyślij e-mail:
Telefon: +48 507 131 551
E-mail: kontakt@augustow-zarzecze.pl  lub  a.kuzmicz@o2.pl

Po przyjęciu rezerwacji będziemy prosić o wpłatę zadatku (zwykle 30% kosztu pobytu). Zadatek prosimy wpłacić w ciągu 7 dni od przyjęcia rezerwacji. WAŻNE: jeśli goście nie przyjadą w pierwszym dniu zarezerwowanego pobytu, nasz system automatycznie skasuje całą rezerwację o godz. 9 rano następnego dnia. Aby tego uniknąć, prosimy o wcześniejsze zawiadomienie o tym, że przyjazd nastąpi z opóźnieniem (najlepiej telefonicznie lub SMS).

Konto dla wpłat:
Bank Inteligo
, Nr konta: 50 1020 5558 1111 1274 9280 0071
Właściciel konta: Andrzej Kuźmicz

Po przyjeździe poprosimy o opłatę za cały okres pobytu. Niestety nie mamy możliwości przyjmowania kart płatniczych, ale bankomat jest niedaleko. Prosimy o przemyślane planowanie pobytu i rezerwację, ponieważ w razie skrócenia pobytu nie zwracamy opłaty za niewykorzystane noclegi. W sezonie pokoje i domki są w dniu przyjazdu dostępne w zasadzie od godz. 15, w dniu wyjazdu prosimy o ich opuszczenie przed godz. 10. Wcześniejsze przyjazdy, poźniejsze wyjazdy oraz przyjazdy i wyjazdy w porze nocnej prosimy uzgadniać telefonicznie.

Informujemy też, że obecnie w Augustowie obowiązuje wczasowiczów opłata klimatyczna. Po przyjeździe należy ją wnieść osobiście w Informacji Turystycznej, Rynek Zygmunta Augusta 19. Opłata wynosi: dla dzieci do lat 7 1,00 zł za każdą dobę, dla dzieci starszych i dorosłych 4,20 zł za każdą dobę.

Zasady, o przestrzeganie których prosimy podczas pobytu u nas - kliknij i przeczytaj!

Jak przetwarzamy dane osobowe naszych gości: kliknij i przeczytaj!